Aktualne PROMOCJE

Strzał w 30 I

Aktywacja od 50,00 zł z VAT
3Mb tylko 36,15 zł z VAT miesięcznie
10Mb 1-2 mies 36,90zł, od 3 m-ca 51,16 zł z VAT miesięcznie

*20Mb tylko 60,15zł z Vat miesięcznie
*30Mb tylko 76,15zł z Vat miesięcznie
*60Mb tylko 99,15zł z Vat miesięcznie
Umowa na 12 miesięcy

Brak limitów pobieranych i wysyłanych danych
 


Pobierz warunki promocji "Strzał w 30 I" - w wersji PDF

Do każdego nowego podłączenia urządzenie WIFI GRATIS.

Strzał w 30 II/II

Aktywacja od 1,23 zł z VAT
3Mb tylko 30 zł z VAT miesięcznie
10Mb 1-6 mies 36,90zł, od 7 m-ca 46,05 zł z VAT miesięcznie

*20Mb tylko 55,35zł z Vat miesięcznie
*30Mb tylko 66,15zł z Vat miesięcznie
*60Mb tylko 94,14zł z Vat miesięcznie
Umowa na 24 miesiące

Brak limitów pobieranych i wysyłanych danych
 


Pobierz warunki promocji "Strzał w 30 II/II" - w wersji PDF

Do każdego nowego podłączenia urządzenie WIFI GRATIS.

QUICK III

Aktywacja od 250,00 zł z VAT
7Mb tylko 49,20 zł z VATmiesięcznie
15Mb tylko 59,00 zł z VATmiesięcznie
Umowa od 1 do 11 miesięcy
Brak limitów pobieranych i wysyłanych danych
 


Pobierz warunki promocji "QUICK III" - w wersji PDF

Do każdego nowego podłączenia urządzenie WIFI GRATIS.

Szukasz pewnego dostawcy internetu?

Oferujemy szybki, całodobowy dostęp do sieci Internet. Usługę tę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych mieszkających w budynkach jedno i wielorodzinnych, a także firm potrzebujących stałego, szybkiego, niezawodnego oraz bezpiecznego dostępu do sieci. Zasięgiem działania obejmujemy okolice oraz obszar: Góry, Krotoszyna, Kobylina, Rawicza, Wąsosza, Żmigrodu, Niechlowa, Bojanowa, Koźmina Wielkopolskiego, Jarocina, Wińska , Rudnej, Pakosławia, Jemielna, Rydzyny, Miejskiej Górki, Dobrzycy, Trzebnicy, Jutrosina, Rozdrażewa, Święciechowej, Osiecznej, Krobii, Leszna, Krzemieniewa, Ponieca.

Jakiej przepustowości potrzebujesz?

W swojej ofercie posiadamy przepustowość 3Mbit/s, 10Mbit/s, 20Mbit/s,30Mbit/s* i 60Mbit/s*. Wszyskie te prędkości dostępne są zarówno dla połączeń kablowych i radiowych.

*dostępne tylko w wybranych lokalizacjach

Wolisz korzystać bezprzewodowo?

Pracujesz w różnych pomieszczeniach? Masz dosyć plątaniny kabli w pokoju? Bezprzewodowy dostęp do Internetu WiFi pozwoli Ci na swobodę korzystania z sieci wewnątrz mieszkania.

Jakość usług dotychczasowego operatora Cię nie zadowala?

Jeśli w Twojej miejscowości nie mamy jeszcze nadajnika lub jakość usług dotychczasowego operatora radiowego Cię nie zadowala, a są chętne osoby do skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt.

Potrzebujesz łącza dedykowanego o określonej przepustowości?

Dla wymagających klientów możemy zaproponować łącza symetryczne i asymetryczne o zwiększonej przepustowości. Wielokrotnie realizowaliśmy już tego typu instalacje; wykonując przyłącza w miejscach trudno dostępnych dla innych operatorów. Koszty dostępu negocjujemy indywidualnie. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Cennik ogłoszony dnia 30.11.2022

Regulamin


UWAGA ! DOTYCZY TZW. USTAWY HAZARDOWEJ!

Uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 15 grudnia 2016 r. o zmianie ustawy o grach hazardowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2017 r. poz. 88) od dnia 1 lipca 2017 r. na przedsiębiorcy telekomunikacyjnym ciąży obowiązek blokowania dostępu do niektórych domen internetowych.

Zgodnie z zapisami art. 15f ust. 5 wyżej wskazanej ustawy Przedsiębiorca telekomunikacyjny świadczący usługi dostępu do sieci Internet jest obowiązany do uniemożliwienia dostępu do stron internetowych wykorzystujących nazwy domen internetowych wpisanych do Rejestru poprzez ich usunięcie z systemów teleinformatycznych przedsiębiorców telekomunikacyjnych, służących do zamiany nazw domen internetowych na adresy IP, nie później niż w ciągu 48 godzin od dokonania wpisu do Rejestru oraz nieodpłatnego przekierowania połączeń odwołujących się do nazw domen internetowych wpisanych do Rejestru do strony internetowej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw finansów publicznych, zawierającej komunikat, skierowany do odbiorców usługi dostępu do Internetu obejmujący w szczególności informacje o lokalizacji Rejestru, wpisaniu szukanej nazwy domeny internetowej do tego Rejestru, listę podmiotów legalnie oferujących gry hazardowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a także powiadomienie o grożącej odpowiedzialności karno-skarbowej uczestnika gier urządzanych wbrew przepisom ustawy;

Rejestr, o którym mowa powyżej, na dzień dzisiejszy prowadzony jest przez Ministra do spraw finansów publicznych na stronie:

https://hazard.mf.gov.pl/ i jest dostępny publicznie.

W przypadku próby połączenia z domenami ujętymi w rejestrze klient zostanie przekierowany na stronę:

http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier-gry-hazardowe/komunikat

Powyższe działania Przedsiębiorcy telekomunikacyjnego wynikają z norm prawa powszechnego i nie mogą być uznane jako ograniczanie świadczonej usługi.